З Днем Народження Burger CLUB у Дельфінарії Немо!

У Київському дельфінарії “Немо” рівно рік тому відкрився ресторан Burger Club. Даний заклад є одним з півсотні закладів мережі по всій Європі. За рік роботи, заклад заслужив позитивну репутацію у гостей дельфінарію завдяки високому рівню сервісу, різноманітності меню та злагодженості роботи всього колективу ресторану.

Важливу роль зіграв постійний зворотний зв’язок з відвідувачами, завдяки якому заклад, що називається “тримає марку”. Страви закладу порадують як і “дорослу” аудиторію, так і дітей. Широкий вибір страв підібраний таким чином, щоб задовольнити гастрономічні уподобання кожного гостя.

Також радує інтер’єр закладу, який гармонійно вписується в загальну ідею дельфінарію. Крім штатного обслуговування, приємно радує організація тематичних заходів та днів народжень для дітей.

Ресторан має всі передумови стати одним з кращих закладів швидкого харчування в м.Києві, що наочно показав перший рік роботи. Вітаємо Burger Club і його співробітників з річницею і будемо чекати нових приємних подій в їх роботі!

DSC_9498

DSC_9497