Про компанію

Презентация Украина

Швидке харчування, фастфуд (анг. Fast food) – поняття, яке включає в себе вживання страв швидкого приготування, зазвичай пропонованих спеціалізованими закладами. Терміном «фастфуд» позначають їжу, яку можна швидко приготувати, а клієнтові зручно і швидко з’їсти. Термін був вперше введений в словнику Merriam-Webster в 1951 році.
Швидке харчування було відомо ще в Стародавньому Римі. У кожному місті існувала маса закусочних і базарів, де торгували всілякими стравами. Одним з популярних страв були коржики з дріжджового тіста, змазані оливковою олією (прототип італійської піци), які також використовувалися як їстівні тарілки.
У Китаї на базарі торгували гарячою локшиною швидкого приготування (прототипом сучасної). В Індії та Європі були популярні різні коржики, а в дореволюційній Росії млинці і пиріжки.

История Бургер Клаб

Індустрія фастфуду виникла в 1920-і роки в Америці. У 1921 році в Канзасі відкрилася компанія White Castle, фірмовим блюдом якої були дивовижні в той час гамбургери. Сам Термін «гамбургер» з’явився в 1824 році в одному з ресторанів Нью-Йорка. Вперше гамбургер, в сучасному вигляді, з’явився в 1904 році в Сент-Луїсі на Всесвітньому ярмарку.

Історія Burger CLUB починається з 2006 року, саме тоді, подорожуючи по Канаді, у засновника народилася ідея створити мережу ресторанів швидкого харчування. Протягом двох років збиралися рецепти бургерів зі всього світу, компонувалося меню, удосконалювалася технологія приготування. Були проведені численні сліпі дегустації. І тільки після того, коли більшість учасників визнало бургер ТМ Burger CLUB найсмачнішим, у 2008 році було прийнято рішення відкрити перший ресторан. Уже в 2011 році мережа вийшла на міжнародний ринок.